fbpx
1/8

Wypadek: Cebula rozsypana na drodze między Łowiczem a Skierniewicami

Napisał  Sty 24, 2018

23 stycznia 2018 roku we wczesnych godzinach popołudniowych na wysokości miejscowości Zielkowice/ Mysłaków na drodze krajowej numer 70 (odcinek ze Skieriewic do Łowicza) doszło do zasypania jezdni cebulą.

Warzywa wysypały się z naczepy ciężarówki, która otwarła się podczas jazdy w zestawie z siodłowym. Zanieczyszczony został odcinek ok. 400 metrów dorgi.

Na miejscu pojawiły się aż cztery zastępy Straży Pożarnej, strażacy przez prawie dwie godziny zmagali się z uprzątnięciem rozjeżdżonej przez samochody cebuli.

Kierowcy przejeżdżający tą drogą zatrzymywali się i zbierali rozsypaną cebulę, co potęgowało powstały na miejscu zdarzenia korek.

Podczas prac porządkowych ruch na drodze krajowej numer 70 odbywał się wahadłowo co spowodowało utrudnienia i korki.

(rpf) Paweł Pąk / Alarmowy Łowicz (Facebook)

Udostępnij:

Skomentuj

Rolnictwo to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów gospodarki. Z tego względu osoby działające na tym obszarze ciągle spotykają jakieś zmiany, za którymi samemu niekiedy trudno nadążyć. Właśnie w tym celu powstał portal rolniczy Okiem Rolnika. Udostępniamy wieści dotyczące najbardziej interesujących tematów, sprawdzamy otrzymane informacje oraz kondensujemy je w artykuły, które w przystępny sposób dostarczają wiadomości rolnikom. Dzięki temu nie muszą szukać tekstów na innych portalach niezwiązanych z tym obszarem. Wystarczy, że wejdą na naszą stronę - Okiem Rolnika to rzetelne źródło wszystkich informacji, które pojawiają się w obszarze rolnictwa.

Okiem Rolnika - Twoje źródło wiadomości rolniczych

Portal Okiem Rolnika tworzą osoby, którzy zbierają wiadomości z Polski i innych krajów dotyczące interesujących treści. Śledząc naszą stronę, będziesz na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami w prawie, zmianami na rynkach, spadkami i wzrostami wynagrodzeń, dofinansowań oraz cen produktów bądź sprzętu, chorobami atakującymi rośliny oraz zwierzęta, a także wpływie sytuacji politycznej na polskie i zagraniczne rolnictwo. Ponadto udostępniamy informacje na temat aktualnych wydarzeń.

Dostarczamy również wiedzy początkującym, jak i doświadczonym rolnikom w zakresie wielu różnych kwestii, jak uprawa roli, hodowla zwierząt, skup płodów rolnych, użytkowanie maszyn czy dofinansowania systemów montowanych w gospodarstwach. Z nami nie musisz obawiać się żadnego tematu - wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz na portalu Okiem Rolnika. Dbają o to osoby z pasji do rolnictwa.

Nie ograniczamy się jednak jedynie do tematów okołorolniczych. Na naszym portalu znajdziesz także teksty dotyczące zdrowia i wpływu różnych składników na organizmy zwierząt oraz ludzi, motoryzacyjnych nowinek czy innowacji z zakresu elektroniki. Połączenie wielu różnych tematów sprawia, że Okiem Rolnika ma nie tylko charakter informacyjny, ale również dydaktyczny oraz rozrywkowy.