21.7°C

partnerzy:

reklama reklama reklama
1/2

Przyjechali na maturę ciągnikami rolniczymi!

Napisał  Maj 10, 2018

Trzech maturzystów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy (woj. warmińsko-mazurskie, pow. nidzicki), przyjechało na egzamin z rozszerzonej matematyki ciągnikami rolniczymi marki New Holland i John Deere.

Celem tego nietypowego „wjazdu” na maturę była chęć wzbudzenia zainteresowania oraz zapisanie się w pamięci na wiele lat.
Egzaminy maturalne to bardzo stresujące przeżycie
. Filip Finkieklan powiedział nam, że wpadł na ten oryginalny pomysł, aby rozluźnić sytuację i rozśmieszyć pozostałych maturzystów w tym tak ważnym dla Nich dniu.

Początkowo, plan jaki sobie założył miał wykonać sam, ale gdy Jego koledzy – Piotr i Aleksander, usłyszeli o zamiarach, dołączyli do inicjatywy Filipa.

Rodzice maturzystów na co dzień prowadzą gospodarstwa rolne, zatem jazda ciągnikami nie jest im obca. Przyznali również, że podzielili się pomysłem ze swoimi rodzicami i kolegami z klasy, natomiast dla większości uczniów ze szkoły była to niespodzianka.

Chłopacy osiągnęli swój zamierzony cel – rozbawili pozostałych maturzystów i nauczycieli :) Filip zapytany przez nas o samą maturę, powiedział, że do tej pory było łatwo, ale „ta matematyka to było przegięcie”.

(rw) Anna Kamińska

reklama reklama

Jak zyskać wysoki plon jęczmienia

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama reklama reklama reklama reklama
reklama