1/11

Miechów: kolumną traktorów na zakończenie technikum

Napisał  Maj 12, 2018

Do redakcji portalu rolniczego Okiem Rolnika napisał Łukasz Dziubka, który opisał bardzo oryginalne i barwne zakończenie nauki w Technikum Mechanizacji Rolnictwa.

Uczeń Zespołu Szkól nr 2 w Miechowie (woj. małopolskie, powiat miechowski) tak oto relacjonuje wydarzenie:

– Wpadliśmy z chłopakami (na pomysł żeby przyjechać na zakończenie szkoły traktorami, wymagało to poświęcenia dużej ilości czasu i dobrej organizacji, gdyż niektórzy mieszkają nawet ponad 30 kilometrów od szkoły – opowiada Łukasz – umówiliśmy się rano w jednym punkcie i tam ozdobiliśmy sprzęt balonami i kokardkami, następnie uformowaliśmy traktory w kolumnę i przyjechaliśmy na parking pod szkołą. W przygotowaniu akcji pomagała cała klasa. Film nakręcili Kamil i Paweł.

Wszyscy byli zdumieni, nauczyciele mówili, że nigdy czegoś takiego nie było w historii szkoły. Chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego i to się udało, warto było poświęcić tak dużo czasu i przygotowań. Wiele osób w mieście nas obserwowało i nagrywało filmiki, robili też zdjecia, po prostu zrobiliśmy „szał w mieście” – ja i moi koledzy z klasy mieszkamy na wsi,rodzice prowadzą gospodarstwa, a my im w tym pomagamy – dodaje świeżo upieczony absolwent Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Miechowie.

(rpf) Paweł Pąk

reklama reklama reklama reklama reklama