12.2°C

partnerzy:

reklama
Lubelskie: 17-latka zmarła po zderzeniu kombajnu z osobówką fot. Policja Lubelska

Lubelskie: 17-latka zmarła po zderzeniu kombajnu z osobówką

Napisał  Sie 08, 2018

Do wypadku z tragicznym finałem doszło wczesnym południem 7 sierpnia w Iłowcu (gm. Skrebieszów, pow. zamojski, woj. lubelskie).

Audi, za kierownicą którego siedziała 21-letnia mieszkanka gm. Skierbieszów zderzyło się z kombajnem. 17-letnia pasażerka samochodu osobowego zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Wypadek wydarzył się wczoraj tuż. po godzinie 15.00. Na drodze powiatowej w miejscowości Iłowiec audi uderzyło w jadący z naprzeciwka  kombajn.

Osobówką kierowała 21-latka a kombajnem 37-letni mężczyzna, mieszkańcy gm. Skierbieszów.  W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafiła kierująca audi i 17-letnia pasażerka. Niestety lekarzom nie udało się uratować jej życia. Nastolatka zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Jak ustalili policjanci zarówno kierująca audi jak i kombajnista byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o ostrożność zarówno do kierowców aut osobowych, jak i operatorów maszyn rolniczych, może jednak warto zdjąć heder i przewozić go za kombajnem...

(rpf) Paweł Pąk / Policja Lubelska

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail

Slide thumbnail

Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama reklama reklama