17.9°C

partnerzy:

reklama
1/2

Nieostrożność traktorzysty doprowadziła do groźnego wypadku

Napisał  Sie 13, 2018

Dużym brakiem ostrożności wykazał się kierujący ciągnikiem rolniczym, który doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym.

Do wypadku doszło rankiem 8 sierpnia na drodze krajowej nr 55 w pobliżu miejscowości Tragamin (woj. pomorskie, pow. malborski, gm. Malbork). Kierujący ursusem z przyczepą nie upewnił się czy może skręcić w lewo, zaczął zjeżdżać na pole i uderzył w wyprzedzające go suzuki.

58-letnia pasażerka suzuki z obrażeniami przewieziono do szpitala w Gdańsku. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Policjanci przez ponad 3 godziny kierowali ruchem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 20-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem z przyczepą nie upewnił się czy może skręcić w lewo, zaczął zjeżdżać na pole i uderzył w wyprzedzający go samochód marki Suzuki.

W wyniku tego zdarzenia pasażerka suzuki, 58-letnia mieszkanka powiatu kwidzyńskiego z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Gdańsku. 

W trakcie pracy policjantów na drodze, ruch pojazdów został wstrzymany, a następnie odbywał się wahadłowo. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

(rpf) Paweł Pąk / źródło: Pomorska Policja

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Slide thumbnail

Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama