365 FARMNET AUTOMANTYCZNA DOKUMENTACJA SCREENING

14.9°C

partnerzy:

reklama

Siła rekomendacji – vlogerzy rolniczy tworzą sieć Agronetwork

Napisał  Gru 06, 2018

Agronetwork – to pierwsza w Polsce sieć vlogerów rolniczych. Została stworzona z zamiłowania do marketingu,  nowoczesnych rozwiązań i rolnictwa. W jednym miejscu łączy  kanały rolnicze tworząc ogromną siłę wpływu na sprzedaż.

Wykorzystuje  zasięgi jakie generują filmy publikowane na Youtube oraz w Social Media łącząc je w projekty marketingowe.

Misją sieci jest wykorzystanie siły rekomendacji Influencerów w procesie sprzedaży oraz budowania wizerunku marki.

Agronetwork skupia obecnie ponad 80 vlogerów – w tym 700 tyś subskrypcji i  generuje ponad 170 mln odsłon na największych kanałach Youtube oraz w Social Mediach.

Vlogerzy rolniczy to coraz liczniejsza grupa w wieku 18 – 30 skupiająca na swoich kanałach mikro społeczności, setki komentarzy i wiele interakcji. Powstanie takiej sieci to otwarcie możliwości vlogerom na dodatkowy dochód, a marketerom na dodatkowe miejsce promocji ich produktów, to również dowód na to, że branża rolnicza może liczyć na profesjonalne koncepcje kreatywne i niestandardowe projekty na najwyższym światowym poziomie.

Sieć powołana w tym roku ma już na koncie kilka ciekawych projektów https://bit.ly/2FrcGOk z wiodącymi markami rolniczymi.

informacja prasowa Cookies Media

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama reklama