21.8°C

partnerzy:

reklama
Rolniku, wygraj 10 000 euro na wakacje marzeń! fotolia

Rolniku, wygraj 10 000 euro na wakacje marzeń!

Napisał  Sty 11, 2019

Potrzebujesz odpoczynku? A może po prostu przydałyby Ci się dodatkowe 10 000 euro? Dzięki 365FarmNet, bez wielkiego wysiłku, możesz je wygrać! Konkurs „Wakacje szukają rolnika” trwa do końca stycznia.

Niejednokrotnie w gospodarstwie rolnym praca trwa cały rok. Szczególnie w tym prowadzącym produkcję zwierzęcą – tam nie ma dni wolnych od pracy.

W produkcji roślinnej „wolnego” jest trochę więcej, ale też dni poza sezonem spędzane są na planowaniu, analizach, zakupie niezbędnych środków, itp., itd. I tak, okazuje się, że czasu (a często również pieniędzy) na urlop… brak. A co, jeśli dostałbyś pieniądze, za które mógłbyś pojechać z rodziną na wakacje marzeń?

Wakacje szukają rolnika
W konkursie, zorganizowanym przez 365FarmNet może wziąć udział każdy pełnoletni rolnik (powyżej 18 roku życia) lub prawny przedstawiciel gospodarstwa rolnego. Ważne jest, aby mieć stałe zameldowanie na terenie naszego kraju, w Niemczech, Austrii, Szwajcarii lub Francji.

- Poza główną wygraną, czyli 10 000 euro, można też wygrać dodatkowe nagrody. Są to: dron DJI Mavic Air", walizka RIMOWA Travel Trolley oraz 7 modeli traktora CLAAS ARION 440 w skali 1:32 z limitowanej edycji – wymienia Monika Cieniawska z 365FarmNet.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej oraz wyżej wymienionych nagród dodatkowych, trzeba zarejestrować się w programie 365FarmNet, dodać na swoim profilu na platformie przynajmniej jedno pole i rozpocząć dokumentowanie prac w gospodarstwie.

Można tam oczywiście wprowadzić zabiegi, które np. były wykonane jeszcze jesienią jako przygotowanie pod zasiewy, siew ozimin czy zabiegi pielęgnacyjne lub ochronne. Najważniejsze jest, aby konto było aktywne, a dokumentacja na nim prowadzona.

Jeżeli jesteś już użytkownikiem programu 365FarmNet, nic straconego! Będąc aktywnym i prowadząc dokumentację w okresie od 15.11.2018 r. do 31.01.2019 r., automatycznie jesteś też zakwalifikowany do wzięcia udziału w konkursie, więc również i Ty weźmiesz udział w losowaniu cennych nagród.

Twoja szansa na zdobycie 10 000 euro mija wraz z końcem stycznie – to wtedy upływa termin zgłaszania się do konkursu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.365farmnet.pl/wakacje

(rpf) Renata Struzik

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Slide thumbnail

Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama