26.5°C

partnerzy:

reklama
ARiMR: Jak sięgnąć po pieniądze na „małe przetwórstwo” lub prowadzenie rolniczego handlu detalicznego? fotolia

ARiMR: Jak sięgnąć po pieniądze na „małe przetwórstwo” lub prowadzenie rolniczego handlu detalicznego?

Napisał  Sty 17, 2019

21 stycznia 2019 roku odbędzie się szkolenie organizowane przez ARiMR, którego tematem będzie udzielanie pomocy w ramach poddziałania 4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych obrót nimi lub ich rozwój” PROW 2014-2020 w zakresie naboru tematycznego dla rolników na tzw. „małe przetwórstwo” i rolniczy handel detaliczny.

Szkolenie organizwane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa odbędzie się 21 stycznia 2019 r. w Centrali ARiMR w Warszawie, przy ul. Poleczki 33 (sala A014B) w godzinach 11:00 – 13:30.

Temat szkolenia to udzielanie pomocy w ramach poddziałania 4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych obrót nimi lub ich rozwój” PROW 2014-2020 w zakresie naboru tematycznego dla rolników na tzw. „małe przetwórstwo” i rolniczy handel detaliczny.

Szkolenie kierowane jest do zainteresowanych ubieganiem się o przyznanie takiej pomocy oraz osób reprezentujących podmioty doradcze lub wypełniających wnioski o przyznanie takiego wsparcia.

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę podmiotu, który reprezentuje należy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18 stycznia 2019 r. do godziny 12.00.

(rpf) jp / ARiMR

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Slide thumbnail

Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama
reklama