23.2°C

partnerzy:

reklama
AGROunia rozpoczyna jutro „oblężenie Warszawy” fot. AGROunia

AGROunia rozpoczyna jutro „oblężenie Warszawy”

Napisał  Lut 05, 2019

AGROunia pod przewodnictwem Michała Kołodziejczaka, która zwołała #AGROpowstanie2019, podaje szczegóły dotyczące jutrzejszego protestu rolników, tzw. „oblężenia Warszawy”

Spotykamy się w środę 6.02.2019 przed Pałacem Prezydenckim. Zaczynamy o godz. 10:00. Zalecany przez nas parking to Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki – informuje Stowarzyszenie Konsumentów i Rolników AGROunia – Jedna zorganizowana grupa z Wielkopolski (kondukt żałobny) wyruszy spod PKiN o godz. 9:30. Wszystkich pozostałych zapraszamy prosto pod Pałac Prezydencki. Zabieramy flagi, banery i szyldy. Ubieramy się ciepło. Niekoniecznie będzie ładna pogoda. Niekoniecznie przywita nas ciepło Pan Prezydent (liczymy że jednak przywita i uruchomi pozostające w jego dyspozycji narzędzia by chronić polskie rolnictwo).

Zapytaliśmy Michała Kołodziejczaka o formę jutrzejszego protestu, dowiedzieliśmy się, że tym razem w Warszawie nie będzie ciągników rolniczych, a protestujący przyjadą do stolicy głównie autokarami.

AGROunia zapewnia też, że Manifestacja wbrew nazwie (oblężenie Warszawy) ma charakter pokojowy, a to na czy zależy protestującym to aby „Pan Prezydent pochylił się nad problemami wsi i nie słuchał złych doradców, sprzedajnych związkowców tylko wsłuchał się w głos ludu, głos rolników i ich rodzin”.

- To My wiemy jak jest na wsi. Udawał minister latem że ma plan ‚plan dla wsi’. Teraz wiemy że był to plan na głosy wyborcze. Drugi raz oszukać się nie damy na żadne okrągłe bądź jajowate stoły i porozumienia rolnicze pod przewodnictwem złodziejskiej ekipy. Do zobaczenia w środę!!! – dodaje na swoim profilu na Facebooku „AGROunia”.

(rpf) jp / facebook/ AGROunia

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Slide thumbnail

Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama