13.7°C

partnerzy:

reklama
reklama
Lubelskie: ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę fot. KPP Biłgoraj

Lubelskie: ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę

Napisał  Mar 19, 2019

Do wypadku doszło wczoraj około południa w miejscowości Bukowa, (woj. lubelskie, gm. Biłgoraj), podczas wykonywania prac w lesie.

Jak ustalili wstępnie funkcjonariusze policji, kierujący ciągnikiem - podczas wyciągania w lesie za pomocą łańcucha ściętego drzewa - stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego traktor przewrócił się. Pojazd prowadził 50-latek z gminy Biłgoraj, który był trzeźwy, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Wczoraj około południa w miejscowości Bukowa doszło do nieszczęśliwego zdarzenia podczas wykonywania prac w lesie. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym 50-latek z gminy Biłgoraj podczas wyciągania w lesie za pomocą łańcucha ściętego drzewa stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego ciągnik przewrócił się i przygniótł mężczyznę.

50-latek w chwili zdarzenia był sam. Mężczyzna został zabrany karetką pogotowia do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Był trzeźwy.

Policjanci apelują o wyobraźnię i rozsądek podczas wykonywania wszelkich prac leśnych oraz w gospodarstwach domowych. Zachowajmy szczególną ostrożność przy obsłudze maszyn i urządzeń rolniczych.

(rpf) pp / KPP Biłgoraj

reklama reklama