23.2°C

partnerzy:

reklama
KOWR organizuje bezpłatne szkolenia OZE fotolia

KOWR organizuje bezpłatne szkolenia OZE

Napisał  Kwi 04, 2019

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje dla rolników bezpłatne szkolenia poświęcone zagadnieniom związanym z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Szkolenia są okazją dla wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii do zgłębienia wiedzy na ten temat. Podczas szkoleń będzie można zapoznać się m.in. z kosztami pozyskania energii z OZE oraz eksploatacją tej instalacji: biogazowniami rolniczymi, fotowoltaiką, małymi elektrowniami wodnymi czy kotłami na biomasę (pellet).

Wśród osób prowadzących szkolenia znajdą się użytkownicy poszczególnych rodzajów instalacji OZE, przedstawiciele Urzędu Regulacji Energetyki, Banku Ochrony Środowiska S.A., Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz MRiRW. Jak zapewnia organizator, nie zabraknie również czasu na rzeczową i ekspercką dyskusję, w tym omówienie zagadnień problemowych poruszanych podczas spotkania.

Szkolenia mają odbyć się w każdym województwie, a nabór uczestników szkolenia prowadzony jest w oddziałach terenowych KOWR.

(rpf) jp / źródło: KOWR

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Slide thumbnail

Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama