logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

11.9°C

Podejrzany o podpalenie stodoły zatrzymany: Straty oszacowane na 230 tysięcy złotych fotolia

Podejrzany o podpalenie stodoły zatrzymany: Straty oszacowane na 230 tysięcy złotych

Napisał  Mar 13, 2020

Do sprawy zatrzymany został 33-letni mieszkaniec gm. Kamionka. W jego sprawie Sąd Rejonowy w Lubartowie zastosował 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Straty wywołane pożarem budynku gospodarczego w Kozłówce (woj. lubelskie) oszacowano wstępnie na około 230 tysięcy złotych. W budynku znajdowały się maszyny rolnicze oraz płody rolne m.in. siano i słoma.

W minioną niedzielę w godzinach wieczornych dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał informację o pożarze budynku gospodarczego w Kozłówce. Na miejsce pojechali policjanci, którzy wspomagali działania straży pożarnej.

Do sprawy podpalenia stodoły  został zatrzymany 33-letni mieszkaniec gm. Kamionka, który najprawdopodobniej przyczynił się do podpalenia. 33-latek został przewieziony do komendy, gdzie została sporządzona dokumentacja. Mężczyzna przyznał się, że to on podpalił stodołę w Kozłówce.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Lubartowie zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt tymczasowy. Za sprowadzenie niebezpieczeństwa życia lub zdrowia innych osób poprzez podpalenie grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(rpf) pp / Źródło: Lubelska Policja

reklama