fbpx
fotografia ilustracyjna fotografia ilustracyjna

Jednym ciągnikiem wjechał w dom, drugim zniszczył pole truskawek, a na koniec...

Napisał  Cze 14, 2020

Jak podaje Radio Dla Ciebie, 38-letni mieszkaniec gminy Iłów (woj. mazowieckie, powiat sochaczewski) zniszczył dwa ciągniki: jedną maszyną wjechał w dom, a drugą staranował ogrodzenie posesji.

Mężczyzna prawdopodobnie był pijany i jest poszukiwany przez policję. Wszystko zaczęło się od awantury domowej w miejscowości Paulinka, która została zgłoszona na policję w sobotę 13 czerwca około godziny 5.00, 38-latek, który prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu zasiadł za kierownicą ciągnika rolniczego, którym dwukrotnie uderzył w dom.

>>> Przeczytaj również: Wypadek: Kierujący ciągnikiem nie ustąpił pierwszeństwa motocyklistce

Maszyna została uszkodzona więc krewki „traktorzysta” wsiadł do drugiego ciągnika, którym wyjechał na drogę i doprowadził do kolizji z autem dostawczym.

Mężczyzna zostawił uszkodzony ciągnik i wsiadł do drugiego pojazdu. Wyjeżdżając na drogę doprowadził do kolizji z pojazdem dostawczym, na dokładkę chwilę później na terenie powiatu gostynińskiego jadąc ciągnikiem rolniczym, zniszczył pole truskawek i uszkodził ogrodzenie jednej z posesji.

 >>> Jadąc na „podwójnym gazie” wywrócił ciągnik rolniczy

W wyniku wydarzeń do których doprowadził 38-latek nikt nie został ranny. Nie wiadomo gdzie obecnie przebywa mężczyzna oraz w jakim jest stanie.

(rpf) mp / Źródło: RDC – Radio Dla Ciebie

Udostępnij: