fotografia ilustracyjna fotografia ilustracyjna fot. Paweł Pąk

Jadąc ciągnikiem rolniczym doprowadził do zderzenia z ciężarówką

Napisał  Wrz 19, 2020

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z KPP w Krasnymstawie (woj. lubelskie), 73 – letni kierowca ciągnika rolniczego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 22 – letniemu kierowcy osobówki, w wyniku czego doszło do zderzenia.

Zdarzenie miało miejsce 16 września 2020 roku w Krasnymstawie. Do zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Sobieskiego. Jak wstępnie ustalili mundurowi, 73 latek z Krasnegostawu kierujący ciągnikiem rolniczym nie zachował ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla samochodu osobowego marki Volkswagen Lupo, którym jechał 22 – letni mieszkaniec Krasnegostawu doprowadzając do zderzenia pojazdów.

Kierowca Ursusa został przewieziony do szpitala. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia i apelują o rozsądek podczas jazdy. Pamiętajmy, aby zachować szczególną ostrożność. W momencie, kiedy zbliżamy się do skrzyżowania, upewnijmy się, że możemy w sposób bezpieczny przez nie przejechać.

(rpf) jp / Źródło: Lubelska Policja

Skomentuj

reklama reklama

Ogłoszenia