13,1°C

reklama
reklama
1/6

AgroUnia rozrzuca obornik pod domami posłów. Kołodziejczak: To zdrajcy polskiej wsi!

Napisał  Paź 18, 2020

Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! Społeczeństwo w końcu dochodzi do głosu. Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało skończy się w taki sposób – grzmi w mediach społecznościowych Agrounia.

Akcja z rozrzucaniem obornika pod domami posłów, którzy głosowali w sejmie za ustawą o ochronie zwierząt rozpoczęła się już dziś. Lider Agrounii Michał Kołodziejczak zapowiadał wcześniej rozpoczęcie tego działania wpisującego się w akcję pod hasłem #ZdracjaPolskiejWsi w środę 21 października.

OBORNIK PRZED DOMEM POSŁA POLAKA PORTAL ROLNICZY OKIEM ROLNIKA 3  OBORNIK PRZED DOMEM POSŁA POLAKA PORTAL ROLNICZY OKIEM ROLNIKA 5

Jednak to dziś od wczesnych godzin porannych pod domami kilku posłów pojawiła się śmierdząca „niespodzianka”. Chodzi o to, aby zawstydzić polityków.

- Każdy #ZdrajcaPolskiejWsi będzie naznaczony! To musi być wielki wstyd dla człowieka wybranego z okręgu typowo rolniczego by podnosić rękę przeciwko rolnikom. Nie głos prezesa, a głos społeczeństwa jest ważny! Posłom trochę się pomyliło i za bardzo odlecieli. Skutecznie sprowadzimy ich na ziemie – mówią dziś przedstawiciele Agrounii, którzy pojawili się dziś pod domami posła Piotra Polaka, Kazimierza Gwiazdowskiego oraz Zbigniewa Babalskiego, któremu Agrounia wytyka przy okazji „mroczną” przeszłość:

- Tak dziś o poranku rolnicy podsumowali poselskie wybryki pana Zbigniewa Babalskiego, który podniósł rękę przeciwko polskiemu społeczeństwu. UWAGA! To były Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa! Jego głos dożyna polskie rolnictwo.    

Rolnicy pamiętają rok ’99 kiedy Zbigniew Babalski jako wojewoda Warminsko-Mazurski kazał bić protestujących rolników. W 1999 roku odbywały się masowe strajki rolników pod przywództwem Andrzeja Leppera – czytamy w mediach społecznościowych Agrounii.

(rpf) pp / Źródło: Agrounia

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama