fbpx
1/4

Dramat podczas prac w gospodarstwie. Nie żyje rolnik, który zasłabł w silosie zbożowym

Napisał  Gru 09, 2020

Dramatyczny przebieg miały próby ratowania mężczyzny, który zasłabł podczas prac wewnątrz silosu zbożowego w okolicach Pyrzyc (woj. zachodniopomorskie). Zdarzenie miało miejsce w godzinach porannych 8 grudnia 2020 roku.

- Dzisiejszego poranka zespół #Z0172 pilnie udał się na wezwanie z powodu zasłabnięcia u mężczyzny podczas prac w gospodarstwie rolnym. W trakcie drogi do chorego, Dyspozytor Medyczny zaktualizował powód wezwania na bardzo dramatyczyny - nagłe zatrzymanie krążenia – informuje w mediach społecznościowych Ratownictwo Medyczne Pyrzyce.

Świadkowie zdarzenia, którzy właściwie rozpoznali oznaki zatrzymania krążenia rozpoczęli uciski klatki piersiowej jeszcze przed przyjazdem Zespołu Ratownictwa Medycznego, który przejął od nich pacjenta i rozpoczął natychmiast medyczne czynności ratunkowe.

Wszystkie przeprowadzane zabiegi utrudniał fakt, że do zdarzenia doszło w silosie zbożowym... Na miejsce dodatkowo zostało zadysponowane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Strażacy z KP PSP Pyrzyce, którzy ułatwili dostęp do poszkodowanego.

Niestety mimo godzinnej walki wielu ratowników, choremu nie udało się przywrócić czynności życiowych. Lekarz stwierdził zgon.

(rpf) jp / Źródło: facebook.com/RMPyrzyce

Udostępnij: