7,1°C

reklama
reklama

ARiMR wydłuża termin składania wniosków na dofinansowanie inwestycji chroniących przed ASF lub powodzią

Napisał  Lut 23, 2021

Wsparcie inwestycji w środki zapobiegawcze, których celem jest ograniczenie skutków prawdopodobnych klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof” objętego PROW na lata 2014–2020 został wydłużony do 29 marca 2021 r.

Wydłużeniu uległ termin składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach naboru „Wsparcie inwestycji w środki zapobiegawcze, których celem jest ograniczenie skutków prawdopodobnych klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof”. Pierwotnie obowiązujący termin trwania naboru, od 31 grudnia 2020 r. do 28 lutego 2021 r. zostaje przedłużony do 29 maca 2021 r. włącznie.

Wnioski o przyznanie pomocy (WoPP), wnioski o płatność (WoP) wraz z instrukcjami ich wypełniania oraz formularz umowy o przyznanie pomocy są udostępnione na stronie internetowej ARiMR w zakładce „pobierz wniosek”.

Wniosek o przyznanie pomocy należy złożyć w oddziale regionalnym ARiMR właściwym ze względu na:
- położenie nieruchomości, na której jest prowadzony chów lub hodowla świń, w przypadku rolników;
- siedzibę spółki wodnej albo związku spółek wodnych, przypadku spółek wodnych lub związków spółek wodnych.

Celem działania „Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej” jest ograniczenie skutków prawdopodobnych klęsk żywiołowych oraz niekorzystnych zjawisk klimatycznych.

(rpf) jp / Źródło: ARiMR

Udostępnij:

Skomentuj

reklama
reklama