14,1°C

reklama
reklama

Dziś ostateczny termin na złożenie wniosku o płatności bezpośrednie i obszarowe PROW za 2021 rok

Napisał  Lip 12, 2021

Dokumenty można składać wyłącznie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Rolnicy, którzy nie mają komputerów lub obawiają się samodzielnego wypełniania wniosku, mogą liczyć na wsparcie techniczne udzielają pracownicy biur powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z COVID-19 zalecamy, aby planujący odwiedzić nasze placówki, umówili się telefonicznie na konkretny termin (numery telefonów do poszczególnych biur powiatowych można znaleźć na podstronie. To pozwoli uniknąć kolejek i zadbać o bezpieczeństwo beneficjentów i pracowników ARiMR.

Na stronie internetowej Agencji oprócz samej aplikacji eWniosekPlus dostępna jest instrukcja wypełniania wniosku, filmy instruktażowe oraz zakładka z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Wszelkie wątpliwości można także konsultować dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii: 800 38 00 84.

Podstawowy termin na ubieganie się o tę formę pomocy minął 17 czerwca. Tym, którzy nie zdążyli złożyć takiego wniosku w tym terminie, należne płatności zostały obniżone o 1 proc. za każdy roboczy dzień opóźnienia.

(rpf) kp / Źródło: ARiMR

Udostępnij:

Skomentuj