13,2°C

reklama
reklama

ARiMR: Bezpłatny webinar o pomocy dla rolników

Napisał  Lip 14, 2021

15 i 16 lipca Ministerstwo Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przeprowadzi bezpłatny webinar dotyczący zasad ubiegania się o pomoc na inwestycje w „Modernizację gospodarstw rolnych”.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda wraz z Parlamentarnym Zespołem ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają rolników do udziału w darmowym internetowym webinarium, które odbędzie się 15 i 16 lipca 2021 r. o godz. 11. Spotkanie rozłożone zostało na dwa dni, aby umożliwić jak największej grupie rolników skorzystanie z tej formy edukacyjnej.

W webinarium wezmą udział eksperci z ARiMR, którzy opowiedzą o zasadach ubiegania się o pomoc na inwestycje w „Modernizację gospodarstw rolnych” - nabór trwa do 19 sierpnia. Będą tam również przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, którzy omówią bieżące działania skierowane do rolników. Szczegółowe informacje na temat programu webinarium można uzyskać na stronie internetowej ARiMR.

(rpf) jp / Źródło: ARiMR

Udostępnij:

Skomentuj