fbpx
1/2

Kombajn staranował hederem samochód osobowy

Napisał  Lip 28, 2021

27 lipca 2021 rok ok. godziny 19:00 doszło do kolizji drogowej z udziałem kombajnu i samochodu osobowego. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 19.00 w Dubowie (województwo podlaskie, powiat sejneński, gmina Sejny).

71-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej kierująca samochodem osobowym marki Skoda zderzyła się z kombajnem, że kierownicą którego siedział 60-letni mężczyzna - mieszkaniec gminy Łomazy, który w momencie zdarzenia wykonywał manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu.

Mężczyzna złamał prawo, ponieważ prowadzony przez niego kombajn poruszał się po drodze z zamontowanym na przodzie hederem. Nikt w wyniku tego zdarzenia zakwalifikowanego jako kolizja nie odniósł obrażeń.

Badanie alkomatem przprowadzone przez obecnych na miejscu policjantów wykazało, że obaj uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Obenie trwają ustalenia wszystkicj okoliczności wypadku.

Wraz z Policją apelujemy o zgodne z przepisami użytkowanie maszyn i urządzeń rolniczych oraz o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

(rpf) kp / Źródło: KMP Biała Podlaska

Udostępnij:

1 komentarz

  • Paan
    Link do komentarza Paan czwartek, 29 lipiec 2021 10:02

    Najwyższy czas zmienić prawo. Heder jeśli mieści się w szerokości jednego pasa powinien nie wymagać transportu na wózku.

Skomentuj