Dotacje dla rolnictwa – ARiMR organizuje kolejny webinar dla rolników fot. Adobe Stock

Dotacje dla rolnictwa – ARiMR organizuje kolejny webinar dla rolników

Napisał  Paź 08, 2021

20 oraz 21 października odbędzie się drugi w tym roku webinar zorganizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na temat dotacji rolniczych. W spotkaniu online wezmą udział eksperci z ARiMR; KOWR, KRUS, NFOŚiGW, którzy przybliżą dostępne programy pomocowe.

Przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz  Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej omówią podczas webinaru bieżące działania skierowane do rolników.

Podobnie jak poprzednie, e-spotkanie obędzie się z użyciem aplikacji MS TEAMS, a link do niego zostanie udostępniony na stronie ARiMR. Zainteresowani będą mogli w nim uczestniczyć również w wybranych placówkach Agencji. Informacji o miejscach, w których będą ku temu dogodne warunki, udzielą oddziały regionalne.

Przedsięwzięcie zostało przygotowane we współpracy z Parlamentarnym Zespołem ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw, któremu przewodniczy Agnieszka Soin. Patronat nad wydarzeniem objęła Kancelaria Prezesa Rady Ministrów i Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorza Puda.

Wkrótce ARiMR ma udzielić więcej informacji na temat webinaru.

(rpf) jp / Źródło: ARiMR

Udostępnij:

Skomentuj