fbpx

Jutro webinar „Dotacje dla rolnictwa”

Napisał  Paź 19, 2021

20 października odbędzie się webinar pt. Dotacje dla rolnictwa, organizowany przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Celem spotkania jest zapoznanie rolników z dostępnymi programami pomocowymi.

Podczas webinaru eksperci ARiMR, KOWR, KRUS, NFOŚiGW przybliżą rolnikom dostępne programy pomocowe. Spotkanie zostało rozłożone na dwa dni, aby umożliwić jak największej grupie rolników skorzystanie z tej formy edukacyjnej. Pierwsze startuje 20 października, drugie – 21 października. Jest to drugi w tym roku cykl szkoleń z zakresu dotacji rolniczych organizowanych przez ARiMR. Podobnie jak poprzednie, e-spotkanie obędzie się z użyciem aplikacji MS TEAMS.

Rolnicy zainteresowani webinarem będą mogli w nim uczestniczyć również w wybranych placówkach Agencji. W trakcie webinarium eksperci z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Grupy AZOTY omówią bieżące działania skierowane do rolników.

Szczegółowy program oraz link pozwalający na dołączenie do spotkania dostępne są na stronie internetowej ARiMR.

(rpf) jp / Źródło: ARiMR

Udostępnij:

Skomentuj