fbpx
Konkurs #SzczepimySię z KGW rozstrzygnięty fot. Adobe Stock

Konkurs #SzczepimySię z KGW rozstrzygnięty

Napisał  Paź 25, 2021

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi ogłosiło wyniki konkursu na najładniejsze zdjęcie #SzczepimySię z Kołem Gospodyń Wiejskich. Celem konkursu była promocja szczepień przeciwko Covid-19.

– Dziękuję wszystkim Kołom Gospodyń Wiejskich, które zorganizowały Festyny #SzczepimySię z KGW oraz wzięły udział w Konkursie. Serdecznie gratuluję zwycięzcom. Włączenie się w akcję promocji szczepień to przejaw obywatelskiej odpowiedzialności. Konkurs pokazuje, że nowoczesne formy zaangażowania społecznego nie są Kołom Gospodyń Wiejskich obce – powiedziała sekretarz stanu, pełnomocnik Rządu ds. lokalnych inicjatyw społecznych Anna Gembicka.

Laureaci konkursu:
Pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości 25 tys. złotych zdobyło Koło Gospodyń Wiejskich w Korpysach z województwa wielkopolskiego.
Drugie miejsce i nagrodę w wysokości 15 tys. złotych - Koło Gospodyń Wiejskich "Gaudy" w Kamieńcu z województwa warmińsko-mazurskiego.
Trzecie miejsce i nagrodę w wysokości 15 tys. złotych - Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Sławsku z województwa wielkopolskiego.

Nagrody w wysokości 5 tys. złotych za zajęcie miejsc od 4. do 10. otrzymały następujące Koła:

- 4. miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich Goworowo z województwa mazowieckiego;

- 5. miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Rozedrance "Wrzos" z województwa podlaskiego;

- 6. miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich w Uścieńcu Kolonii - Żabieniec Stary z województwa mazowieckiego;

- 7. miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich w Sancygniowie z województwa świętokrzyskiego;

- 8. miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich "Malinowe Usta" Kęczewo z województwa mazowieckiego

- 9. miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich w Przylesiu "Liderki" z województwa opolskiego;

- 10. miejsce - Koło Gospodyń Wiejskich w Bieśniku "Bieśniczanie" z województwa małopolskiego;

Nagrodę w wysokości 1500 zł otrzymały Koła Gospodyń Wiejskich, które zajęły w rankingu pozycje od 11 do 100. Pełna lista laureatów znajduje się na stronie www.szczepimysiezkgw.pl

Konkurs na Najładniejsze Zdjęcie #SzczepimySię z KGW jest jednym z czterech elementów programu #Szczepimy Się z KGW przeznaczonego dla Kół Gospodyń Wiejskich w ramach Narodowego Programu Szczepień. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie było zaszczepienie minimum 20 osób na Festynie promującym szczepienia przeciwko Covid-19 i przesłanie jednego zdjęcia z wydarzenia poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej www.szczepimysiezkgw.pl.

W konkursie mogły brać udział Koła Gospodyń Wiejskich zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Kół Gospodyń Wiejskich. Głosowanie trwało do 17 października. Głosy, które nie spełniały kryterium przedstawionego w Regulaminie zostały odrzucone. Lista opublikowana w załączniku jest ostateczna i przedstawia rzeczywistą liczbę głosów oddaną na każde zdjęcie w Konkursie.

Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni za pomocą poczty elektronicznej o dokumentach, które należy wypełnić w celu odebrania nagrody. Termin zgłoszenia się po odbiór nagrody upływa 31 października.

(rpf) jp / Źródło: MRiRW

Udostępnij:

Skomentuj