fbpx
Mężczyzna poturbowany przez konia zmarł w szpitalu fotolia

Mężczyzna poturbowany przez konia zmarł w szpitalu

Napisał  Sty 20, 2022

Praca ze zwierzętami niesie ryzyko zranienia a nawet śmierci. Większe, cięższe i silniejsze od człowieka potrafią zrobić nam krzywdę nawet nieumyślnie.

15 stycznia 2022 roku w jednym z gospodarstw w miejscowości Niebylec (województwo podkarpackie, powiat strzyżowski, gmina Niebylec) doszło do tragicznych w skutki wydarzeń.

- Właściciel poszedł do budynku gospodarczego, aby oporządzić konia i został przez niego poturbowany. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, 66-letni mężczyzna zmarł w szpitalu. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. - informuje Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło na policję po godzinie 18.00 W sobotę po 18, funkjonariusze, którzy udali się na miejsce wypadku zastali ratowników medycznych udzielających pomocy rannemu 66-latkowi.

Okazało się, że w stajni znalazła go córka, która poszła zobaczyć co dzieje się z ojcem. Pogotowie zostało wezwane przez rodzinę, która przeniosła rannego oraz wezwała pogotowie ratunkowe. Po zaopatrzeniu medycznym, 66-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny. Sekcja zwłok wyjaśni dokładną przyczynę śmierci mężczyzny.

(rpf)

Udostępnij:

Skomentuj