fbpx
1/4

Ciągnik rolniczy rozbity po zderzeniu z busem

Napisał  Sty 23, 2022

Siła uderzenia była tak duża, że ciągnik rolniczy został dosłownie wciśnięty do rowu. To skutki uderzenia w tył traktora przez samochód osobowy typu bus.

Zdarzenie miało miejsce tuż przed godziną 18.00 w środę 19 stycznia 2022 roku na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czarny Sad (woejwództwo wielkopolskie, powiat krotoszyński, gmina Koźmin Wielkopolski) doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem dostawczym.

Kierująca samochodem osobowym kobieta nie zachowała należytej ostrożności i doprowadziła do uderzenia w tył ciągnika rolniczego. W wyniku zderzenia ciągnik wpadł do rowu i przewrócił się na bok. W pojazdach biorących udział w zdarzeniu podróżowały łącznie cztery osoby, w których jedna wymagała opieki medycznej na miejscu, przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu rannego do szpitala. Pozostali trzej uczesticy zdarzenia nie zostali poszkodowani i nie wymagali pomocy medycznej.

Dyżurny Stanowiska Kierowania zadysponował do zdarzenia dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Krotoszynie oraz po jednym zastępie z jednostki OSP Czarny Sad i OSP Rozdrażew, które zabezpieczały teren działania. W pojazdach zostały odłączone akumulatory, strażacy wspierali też policjantów w kierowaniu ruchem do czasu uprzątnięcia z drogi skutków wypadku.

(rpf) pp/ Źródło: OSP Borzęcin Górny

Udostępnij:

1 komentarz

  • farmer
    Link do komentarza farmer niedziela, 23 styczeń 2022 14:02

    CO ONE TAK się wciagle rozwalaja te tratkory co chwila cos jak nie w rowie to na drzewie albo w scianie domu czy na płocie

Skomentuj