fbpx
1/6

Ciągnik rolniczy spłonął doszczętnie podczas prac polowych

Napisał  Mar 10, 2022

Podczas pracy w gospodarstwie rolnym trzeba być przygotowanym na różne sytuacje, również na wypadki i zdarzenia losowe, których nie da się przewidzieć, a ich kosekwencje mogą być bardzo poważne.Jednym z takich zagrożeń jest pożar zabudowań lub maszyn, niestety ogień to bardzo niszczycielski żywioł i trudno go ujarzmić.

Jednego z rolników w województwie kujawsko-pomorskim spotkała tragedia, jego ciągnik rolniczy został zajęty przez ogień i spłonął doszczętnie podczas prac polowych.

Zdarzenie miało miejsce 7 marca 2022 roku tuż przed godziną trzynastą na jednym z pól w miejscowości Sitno (województwo kujawsko-pomorskie, powiat sępoleński, gmina Sośno). Wtedy też do Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze.

Na miejsce natychmiast udali się druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sośnie, któzy zastali ciągnik rolniczy całkowicie objęty ogniem. Mimo natychmiastowego przystąpienia do akcji gaśniczej maszyna doszczętnie spłonęła.

(rpf) kp / Źródło: OSP Sośno

Udostępnij:

1 komentarz

  • ewa
    Link do komentarza ewa czwartek, 10 marzec 2022 22:18

    dramat i tragedia dla rolnika w tych i tak trudnych czasach

Skomentuj