fbpx
1/4

Tragedia podczas zwożenia drewna. Nie żyje 50-letni mężczyzna

Napisał  Kwi 11, 2022

Praca z maszynami rolniczymi związana jest z wieloma zagrożeniami, których niestety nie zawsze da się uniknąć, a konsekwencje mogą być poważne, bowiem można zapłacić nawet najwyższą cenę.

Tragiczny w skutkach wypadek zdarzył się 7 kwietnia 2022 roku około południa, gdy do dyżurnego stanowiska kierowania komendanta powiatowego wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Grzechynia (województwo małopolskie, powiat suski, gmina Maków Podhalański), gdzie na drodze gminnej doszło do wypadku podczas prac związanych ze zwożeniem drewna z lasu.

Gdy na miejsce zdarzenia przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Grzechyni, zastali poszkodowanego leżącego obok przewróconego ciągnika. Po chwili zjawił się zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zespół ratownictwa medycznego przy pomocy strażaków walczył o życie 50-latka, którego niestety nie udało się uratować. Łącznie na miejscu działania ratunkowe proadziło 13 strażaków (3 zastępy), Policja oraz służby medyczne.

(rpf) kp / Źródło: KP PSP Sucha Beskidzka

Udostępnij:

1 komentarz

Skomentuj