fbpx
Wkrótce ważny termin dla producentów surowca tytoniowego fot. Adobe Stock

Wkrótce ważny termin dla producentów surowca tytoniowego

Napisał  Maj 08, 2022

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przypomina, że w dniu 15 maja 2022 r. upływa termin składania Informacji o produkcji i zbyciu surowca tytoniowego za rok sprawozdawczy 2021/2022.

Produceci surowca tytoniowego, którzy są wpisani do rejestru producentów surowca tytoniowego zobowiązani są do przekazania Dyrektorowi Oddziału Terenowego KOWR informacji o produkcji i zbyciu surowca tytoniowego, zawierającą dane dotyczące m.in. powierzchni uprawy poszczególnych grup odmian tytoniu, zawartych umów zbycia surowca tytoniowego, masy wyprodukowanego surowca tytoniowego, masy surowca dostarczonego nabywcy, stanów magazynowych, masy surowca zniszczonego.

Informację o produkcji i zbyciu surowca tytoniowego producent surowca tytoniowego składa osobiście, elektronicznie za pośrednictwem Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP lub portalu eRolnik oraz za pośrednictwem operatora pocztowego do Dyrektora OT KOWR właściwego ze względu na miejsce zamieszkania i adres albo siedzibę i adres producenta rolnego.

Formularz Informacji o produkcji i zbyciu surowca tytoniowego dostępny jest na stronie internetowej Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

(rpf) jp / Źródło: KOWR

Udostępnij:

Skomentuj