fbpx
Podczas pracy z urządzeniami, pojazdami i maszynami rolniczymi należy zachować szczególną ostrożność,gdyż nawet chwila nieuwagi może nas bardzo drogo kosztować. fot. KPP Krasnystaw

Nie żyje 68-latek przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Napisał  Cze 04, 2022

Mężczyzna wykonywał prace leśne związane z wycinką drzew, niestety ciągnik rolniczy wykorzystywany do wyciągania kłód przewrócił się i przygniótł 68-latka.

Do tego nieszczęśliwego wypadku doszło 27 maja 2022 roku w miejscowości Zalesie (województwo lubelskie, powiat krasnostawski, gmina Izbica). 68-latek wykonujący wraz ze swoim 62-letnim bratem prace związane z wycinką drzew został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Stało się to tuż przed południem w lesie, gdzie podczas wyciągania z pomocą ciągnika kłody drewna, maszyna przerwórciła się przygniatając 68-latka, niestety jego życia nie udało się uratować - mężczyzna zmarł na miejscu.

Funkcjonariusze krasnostawskiej jednostki pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku – informuje komisarz Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Karasnymstawie.

(rpf) pp / Źródło: KPP Krasnystaw

Udostępnij: