fbpx
1/6

Ciągnik rozpadł się na pół po zderzeniu z pociągiem

Napisał  Sie 04, 2022

Po tym jak 54-latek wjechał wprost pod lokomotywę kolei wąskotorowej, jego pojazd rozpadł się na dwie części, a on sam z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 30 lipca 2022 roku tuż po godzinie 15.00 w miejscowości Kazimierzów (województwo łódzkie, powiat rawski, gmina Regnów), kiedy 54-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym Ursus C-330 jadąc drogą niepubliczną dojazdową do własnej posesji wjechał na torowisko koleii wąskotorowej wprost pod jadącą lokomotywę.

- W wyniku zderzenia pojazdów ciągnik rolniczy rozpadł się na pół. 54-latek z obrażeniami ciała został przewieziony karetką do szpitala. Zarówno maszynista jak i pasażerowie pociągu nie odnieśli obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi – relacjonuje młodszy aspirant Agata Krawczyk z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej.

W akcji ratunkowej po wypadku oraz w likwidacji skutków zdarzenia brało udział kilka jednostek straży pożarnej z Rawy Mazowieckiej, Regnowa i Cielądza oraz policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

(rpf) kp / źródło: KPP Rawa Mazowiecka

Udostępnij: