fbpx
1/3

Nie żyje 73-latek przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Napisał  Wrz 04, 2022

73-letni Mieszkaniec Jodłówki Tuchowskiej (województwo małopolskie, powiat tarnowski, gmina Tuchów) jadąc krętą drogą gminną o dużym nachyleniu traktorem typu SAM z niewyjaśnionej do tej pory przyczyny zjechał z niej i stoczył się ze skarpy tak nieszczęśliwie, że pojazd przygniótł jego kierowcę, który nie był w stanie o własnych siłach wydostać się spod niego.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek wieczorem 25 sierpnia 2022 roku. Gdy do wypadku przybyli policjanci z tarnowskiej drogówki, na miejscu byli już ratownicy medyczni oraz jednostki okolicznych ochotniczych straży pożarnych i Państwowej Straży Pożarnej w Siedliskach. Niestety, obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon mężczyzny, a policjanci na podstawie relacji świadków, śladów oraz uszkodzeń pojazdu ustali przebieg tego tragicznego wypadku.

Na miejscu pojawił się też prokurator rejonowy z Tarnowa pod którego nadzorem czynności wykonywali policjanci pionu dochodzeniowo-śledczego oraz technik kryminalistyki.

- Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w zakładzie patomorfologii tarnowskiego szpitala, celem ustalenia przyczyny śmierci, a pojazd odholowany na parking, by przeprowadzić szczegółowe jego oględziny – informuje Komenda Powiatowa Policji w Tarnowie.

(rpf) pp / Źródło: KPP w Tarnowie

Udostępnij: