fbpx
1/2

Pijany traktorzysta doprowadził do śmiertelnego wypadku

Napisał  Paź 02, 2022

Pomimo wielu akcji informacyjnych prowadzonych między innymi w mediach nadal wielu kierowców wsiada za kierownicę pojazdów i wyjeżdża na drogi stwarzając ogromne zagrożenie. Niestety „na podwójnym gazie” nie zawsze udaje się dotrzeć bezpiecznie do celu…

1 października 2022 roku tuż po godzinie 17:00 doszło w Aleksandrowie (województwo lubelskie, powiat biłgorajski). Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że kierujący ciągnikiem rolniczym Ursus ciągnął wóz z drewnem, na którym siedział 49-letni mężczyzna, który został przygnieciony po tym jak wóz rozpiął się i przewrócił. Pomimo prowadzonej na miejscu nie udało się uratować 49-latka, który zmarł na miejscu zdarzenia.

- Zatrzymaliśmy 43-latka, podejrzanego o kierowanie ciągnikiem. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim wykonane dalsze czynności procesowe – informuje aspirant Joanna Klimek w Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali oględziny oraz ustalali świadków zdarzenia i zabezpieczali ślady. Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała 49-latka do dalszych badań sekcyjnych. KPP w Biłogoraju informuje, że ustala dokładne okoliczności i przyczyny w jakich doszło do wypadku.

(rpf) pp / Źródło: KPP Biłgoraj

Udostępnij: