fbpx

Zmieniłeś numer konta bankowego? Koniecznie poinformuj o tym ARiMR

Napisał  Paź 05, 2022

Wszyscy ci, którzy w ostatnim czasie zmieniali bank czy też numer konta bankowego, a oczekują na środki z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, powinni zadbać o aktualizację tych informacji.

Informację o zmianie numeru rachunku bankowego należy zaktualizować, ponieważ w innym przypadku obowiązywać będzie numer konta wskazany we wniosku o wpis do ewidencji producentów składanym do ARiMR.

- Prosimy rolników, aby upewnili się, że ARiMR posiada ich aktualny numer rachunku bankowego. Jeżeli nie, zapraszamy do naszych biur powiatowych, gdzie należy zgłosić taką zmianę – informuje Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Wszelkie środki ARiMR przekazuje rolnikom wyłącznie na wskazane przez beneficjenta konta bankowe oraz rachunki prowadzone w spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych.

Agencja podkreśla, że każdego roku zdarzają się sytuacje, w których pieniądze przekazywane rolnikom na ich konta bankowe wracają do ARiMR, ponieważ rachunek został zamknięty, a Agencja nie otrzymała o tym informacji. Są to sytuacje, kiedy rolnik oczekuje na środki, a one nie mogą do niego dotrzeć.

(rpf) pp / Źródło: ARiMR

Udostępnij: