fbpx
Nieszczęśliwy wypadek podczas prac polowych – nie żyje 48-letnia kobieta fot. KPP Puławy

Nieszczęśliwy wypadek podczas prac polowych – nie żyje 48-letnia kobieta

Napisał  Paź 24, 2022

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło podczas prac polowych na terenie gminy Końskowola (województwo lubelskie, powiat puławski.

Nieszczęśliwy wypadek miał miejsce podczas prac polowych przy wykopywaniu sadzonek drzew. 48-letnia kobieta (obywatelka Ukrainy) dostała się w tryby maszyny podpiętej do ciągnika rolniczego doznając przy tym bardzo ciężkich obrażeń ciała. Niestety, mimo natychmiast podjętej akcji ratowniczej, nie udało się uratować jej życia.

- Policjanci ustalili, że kierowca ciągnika rolniczego był trzeźwy – informuje komisarz Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach. Na miejscu czynności wykonywała również Państwowa Inspekcja Pracy, a dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo. Ciało zmarłej kobiety zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu wykonania sekcji zwłok.

Wypadki rolnicze zdarzają się pomimo wielu apeli i próśb oraz akcji informacyjnych, jednak najważniejsza jest rozwaga i praca zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym.

(rpf) pp / Źródło: KPP Puławy

Udostępnij:

Rzuć na to okiem!