fbpx
NIestety, nadal mamy do czynienia z wieloma śmiertelnymi wypadkami podczas pracy w gospodarstwach rolnych fot. OSP Winiary

Wypadek podczas pracy kombajnem – nie żyje mężczyzna, który wpadł do zbiornika zbożowego

Napisał  Paź 31, 2022

Praca w gospodarstwie rolnym to wiele zagrożeń, zarówno przy prace ze zwierzętami jak i podczas prac polowych. Niestety pomimo wielu apeli o ostrożność nadal dochodzi do wypadków rolniczych, również takich, gdzie niestety spełnia się najgorszy scenariusz.

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce 29 października 2022 roku tuż przed godziną 17:00 w Winiarach (województwo małopolskie, powiat wielicki), chwilę później do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Winiarach wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie uwięzionym w kombajnie podczas prac polowych. Druhowie po dotarciu na miejsce zdarzenia natychmiast wydobyli poszkodowanego ze zbiornika zbożowego kombajnu i wraz z Zespołem Ratownictwa Medycznego podjęli reanimację, niestety bezskuteczną, bowiem 50-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia działania poza ratownikami z OSP Winiary, działania prowadził również zastęp z Jednostki Ratownictwa Gaśniczego, Zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policjanci.

(rpf) pp / Źródło: OSP Winiary

Udostępnij:

Rzuć na to okiem!