REKLAMA

Punkty Informacyjne ARiMR już ruszyły

Redakcja - Prawo i Finanse
03.09.2016
chat-icon 0

Jarosław Sierszchulski Zastępca Prezesa ARiMR (z prawej strony) udziela informacji

Od czwartku w każdym Biurze Powiatowym i Oddziale Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęły działalność Punkty Informacyjne ARiMR.

ARiMR
REKLAMA
Jarosław Sierszchulski Zastępca Prezesa ARiMR (z prawej strony) udziela informacji[/caption]

Od czwartku w każdym Biurze Powiatowym i Oddziale Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęły  działalność Punkty Informacyjne ARiMR.

Mają one ułatwić dostęp do informacji o ofercie ARiMR, wdrażanych działaniach, a także promować poszczególne formy wsparcia wśród wszystkich zainteresowanych rolników oraz innych osób odwiedzających Agencję.

Zastępca Prezesa ARiMR Jarosław Sierszchulski i Dyrektor Departamentu Analiz i Sprawozdawczości Małgorzata Sztoldman, odwiedzili Mazowiecki Oddział Regionalny. W Punkcie Informacyjnym spotkali pierwszych rolników, którzy zainteresowani byli szczegółowymi informacjami na temat pomocy finansowej w ramach PROW 2014-2020. Wśród nich był Sławomir Chromiński, rolnik z powiatu siedleckiego, który przyjechał do OR by uzyskać więcej informacji na temat wsparcia na produkcję prosiąt w swoim gospodarstwie. Informacje uzyskał od samego Zastępcy Prezesa ARiMR.

źródło: ARiMR

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA