REKLAMA

Słowackie siewniki PNEUSEJ – liczy się wydajność i precyzja

Super Visor
15.06.2017
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

PNEUSEJ to powstała w 1976 roku słowacka Spółdzielnia Rolnicza w Hlohovcu, która zajmuje się budową maszyn rolniczych różnego typu, w tym pneumatycznych siewników są obecne na naszym rynku już od ponad dwudziestu lat, a obecnie sprzedawane są również w całej Europie.

fot. OkiemRolnika.pl
REKLAMA

PNEUSEJ to powstała w 1976 roku słowacka

Spółdzielnia Rolnicza w Hlohovcu, która

zajmuje się budową maszyn rolniczych różnego typu, w tym pneumatycznych siewników są obecne na naszym rynku już od ponad dwudziestu lat, a obecnie sprzedawane są również w całej Europie.

Producent zapewnia, że siewnik Fantom został stworzony do pracy z maksymalną wydajnością, czyli tak, aby zminimalizować etapy pracy i ułożyć nasiona z maksymalną precyzją. Pasywne przygotowanie gleby pozwala na zwiększenie szybkości pracy również przy dużej ilości resztek pożniwnych. Dzięki równomiernie rozłożonej masie wału oponowego na powierzchnię, gleba jest równomiernie zagęszczona.

Jeden przejazd uprawa i siew

Sekcja przygotowania gleby - Pasywne przygotowanie gleby umożliwia stosowanie dużej ilości resztek pożniwnych . Specjalny kształt talerza w dwóch wymiarach 460 mm lub 510 mm do wyboru który jest zamontowany oddzielnie na własnym ramieniu i zabezpieczony na klockach gumowych umożliwia maksymalną przepustowość.Przed sekcją talerzową możemy zamontować włókę równającą która wstępnie przygotowuje glebę rozgniata grudy i równa nierówności i jest regulowana hydraulicznie.

Wał oponowy - Szerokie opony równomiernie uciskają powierzchni gleby , przyczyniając się tym samym do idealnej konsolidacji gleby . Konstrukcja wału oponowego przedsiewnego w systemie OffSet maja dużą średnicę 31x15,5-15 zopobiega zaklejaniu się nawet w mokrych warunkach , co zwiększa wydajność pracy nawet w najcięższych warunkach. Zintegrowana oś poprawia stabilność w trakcie transportu po drogach.

Redlice wysiewające DD - Nowo zaprojektowane redlice DD umożliwiają precyzyjne umieszczenie nasion w glebie . Mocowanie na kołkach gumowych niweluje wibracje dzięki czemu stwarza możliwość płynnej regulacji docisku. Maszyna posiada hydrauliczny docisk redlic wysiewających, max nacisk 120 kg na redlice.Gumowe koła dociskowe pomagają idealnie ułozyć materiał siewny nawet przy dużej prędkości, dzięki idealnemu utrzymaniu głębokości a brona posiewna równomiernie rozprawia luźną glebe na powierzchni.

Zbiornik i aparat wysiewający - Pojemność zbiornika 3400 litrów minimalizuje przestoje. Zbiornik posiada opcjomalne oświetlenie wewnątrz. Kształt zbiornika i lokalizacji aparatu wysiewającego siewnika Pneusej Fantom ułatwia konserwację i regulację dawki. Aparat wysiewający ACCORD jest precyzyjny i dokładnie dozuje materiał siewny. Napęd aparatu wysiewającego wystepuje w 2 wersjach mechaniczny z komputerem Drillma III oraz za posrednictwem napedu elektrycznego z systemem ISO -Bus. Istotne jest, aby każde ziarno miało równe warunki do kiełkowania i wzrostu.

(rtr) na podstawie materiałów producenta

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA