REKLAMA

Światowe nowości Audi na Motor Show 2016 w Poznaniu

Redakcja - Elektronika i motoryzacja
21.03.2016
chat-icon 0

Po raz pierwszy w Polsce trzy sportowe modele z Ingolstadt. Czy któryś z nich może się okazać świetnym samochodem dla polskiego rolnika?

REKLAMA

Po raz pierwszy w Polsce trzy sportowe modele z Ingolstadt. Czy któryś z nich może się okazać świetnym samochodem dla polskiego rolnika?

Podczas Poznań Motor Show 2016, Audi skoncentruje się na prezentacji nowości modelowych koncernu. Zwiedzający stoisko czterech pierścieni będą mieli okazję ujrzeć absolutne nowości z Ingolstadt: kompaktowego SUV’a Audi Q2 oraz model koncepcyjny - sportowego, luksusowego SUV’a z wyłącznie elektrycznym napędem. Po raz pierwszy w Polsce pokazane będą również sportowe modele Audi: RS 6 Avant performance, RS 7 performance oraz S8 plus.

Poznań Motor Show to najważniejsza w Polsce wystawa motoryzacyjna. Jak co roku koncentruje się na prezentacji nowości. Wśród wystawców nie zabraknie marki Audi, która przedstawi swoje najnowsze modele oraz gamę samochodów mających już mocną pozycję na polskim rynku.

„Przede wszystkich chcemy zaprezentować w Poznaniu nasze dwie absolutne nowości – kompaktowego SUV’a Audi Q2, który swą światową premierę miał zaledwie kilka dni temu podczas wystawy motoryzacyjnej w Genewie oraz koncepcyjny model Audi e-tron quattro concept, pokazany po raz pierwszy na targach IAA 2015 we Frankfurcie” – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi.

Audi Q2 to miejski pojazd użytku codziennego i rekreacyjnego, łączący progresywną stylistykę i dużą funkcjonalność. Proponowane w nim systemy connectivity, infotainment i wsparcia kierowcy, pochodzą z klasy luksusowych limuzyn. Natomiast Audi e-tron quattro concept to koncepcyjny model z wyłącznie elektrycznym napędem, na który składają się aż trzy silniki elektryczne, jeden umieszczony na osi przedniej, dwa kolejne na tylnej. Dzięki temu, samochód ten jest elektrycznym quattro – pojazdem dynamicznym, a jednocześnie bardzo wydajnym.

Stoisko Audi zlokalizowane będzie w pawilonie 3A MTP. Oprócz nowości, zobaczyć będzie można na nim również po raz pierwszy w Polsce prezentowane Audi RS 6 Avant performance, Audi RS 7 performance, Audi S8 plus oraz inne modele znane już z polskich dróg. Czy Audi może się sprawdzić również jako samochód dla rolnika?

chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA