REKLAMA

Targi AGRITECHNIKA 2015

Redakcja - Technika
23.02.2016
Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

Targi Agritechnika w Hanowerze zgromadziły wiele światowych premier. W listopadzie 2015 rokuodbyła się kolejna edycja wystawy, która jest organizowana co dwa lata i prezentuje to co mają do zaoferowania producenci dla rolników ceniących nowoczesne rolnictwo.

agrobrand
REKLAMA

Targi Agritechnika w Hanowerze zgromadziły wiele światowych premier. W listopadzie 2015 roku 

odbyła się kolejna edycja wystawy, która jest organizowana co dwa lata i prezentuje to co mają do zaoferowania producenci dla rolników ceniących nowoczesne rolnictwo.

Imreza ta to platforma innowacyjności i nowoczesnej techniki oraz źródło pomysłów i impulsów dla rolnictwa w przyszłości. 

Agritechnica to jedne z największych na świecie targów techniki rolniczej. Na imprezie swoją ofertę prezentują wszystkie wiodące na świecie przedsiębiorstwa branży, których stoiska zajmują dokładnie cały teren Centrum Targowego w Hanowerze. W 2015 roku zapreentowało się 2 800 wystawców z 52 krajów.

Portal rolniczy okiemrolnika.pl był obecny na tej imprezie, nasi redaktorzy przygotowali dla Was fotorelacje i wiadomości rolnicze opisujące nowości i wydarzenia towarzyszące imprezie, tradycyjnie najwięcej emocji wzbudzała technika rolnicza, urządzenia niezbędne do wyposażenia chlewni, obory oraz budynków inwentarskich. Pozostałe dziedziny rolnictwa zaprezentowane w Hanowerze to tradycyjnie już: hodowla trzody chlewnej, bydła mlecznego i mięsnego oraz uprawa.

Bardzo ciekawie zaprezentowała się włoska firma Landini, która poza prezentacją swoich znanych wszystkim ciągników, pokazała nowy ciągnik z serii 7, posiadający czterostoponiową przekładnię V-Shift z czterema zakresami pracy.

Równie interesująco w Hanowerze zaprezentowała się Kubota. Proucent z kraju kwitnącej wiśni zaprezentował pełną gamę ciągników rolniczych dla każdego typu gospodarstwa, od tych najmniejszych, sadowniczych, po te największe, które wzbudzają najwięcej emocji.

Swoje maszyny pokazali również liderzy na światowym rynku, tacy jak John Deere, New Holland, Case, Fendt czy też McCormick i wielu innych, którzy na stałe wpisali się na listę obceności wszystkich znaczących targów i wystaw - nie mogli więc pominąć bardzo popularnej i tłumnie odiedzanej Agritechniki.

(

rtr

)


fot. agrobrand.pl 

Lubię to
Lubię to
0
Super
Super
0
Haha
Haha
0
Smutny
Smutny
0
Szok
Szok
0
Zły
Zły
0
chat-icon 0

REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA