REKLAMA

Targi Ferma w Łodzi – to już 20 edycja!


Już w przyszłym tygodniu (17-19 lutego) odbędą się Targi Ferma w Łodzi, to 20 edycja tej imprezy.Hale EXPO i MOSiR w Łodzi będą po raz drugi gościć uczestników Targów FERMA.

fot. OkiemRolnika.pl
REKLAMA

Już w przyszłym tygodniu (17-19 lutego) odbędą się Targi Ferma w Łodzi, to 20 edycja tej imprezy. Hale EXPO i MOSiR w Łodzi będą po raz drugi gościć uczestników Targów FERMA.

Pojawi się na nich ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy. Zaprezentuaj bogatą ofertę wszystkiego, co niezbędne w chowie i hodowli zwierząt począwszy od genetyki poprzez pasze i systemy ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażenie budynków inwentarskich (również ich projekty i budowę), maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki.

Przywidywana przez organiztaora liczba odwiedzających to ponad 25 000 hodowców bydła, świń i drobiu z całej Polski.

Targi to jednak nie tylko ekspozycja firm. W 19-letniej historii imprezy, co roku niezwykle istotnym elementem była i jest konferencja naukowo-techniczna, gdzie wygłoszone zostaną 54 referaty moderowane przez wybitnych naukowców i praktyków, wśród których nie zabraknie tak uznanych w branży nazwisk jak: prof. Z. Kowalski, prof. Z. Pejsak, prof. J Twardoń, czy dr. Z. Lach.

W tym roku odbędą się również debaty – poruszające tematy niezwykle istotne dla każdego hodowcy. Pierwsza z nich to: „ Okiełznać chwiejny rynek mleka – jak zarządzać produkcją mleka ‘'. Druga: „Tucz kontraktowy, czy pomoże w odbudowie produkcji świń w Polsce? Trzecia, na którą zaproszony został Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi: „Wspólna Polityka Rolna – rolnictwo dziś i jutro’’ i wreszcie „Polska wołowina - perspektywy rozwoju“.

Niezwykle bogaty jest również w tym roku program dla hodowców drobiu. Oprócz tradycyjnego Forum Drobiarskiego odbywajacego się w piątek pod patronatem Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz, firma Tecsisel przedstawi w sobotę nowatorski system kontroli i wyposażenia kurników.

Tradycją FERMY stał się, co roku budzący wielkie zainteresowanie i emocje, konkurs dla zwiedzających, w którym przybyli do EXPO hodowcy mają szansę każdego dnia wygrać laptopy i tablety fundowane przez Organizatora oraz niespodzianki przygotowane przez Wystawców.

Podczas targów spróbować będzie można doskonałych polskich serów oraz wędlin na specjalnie w tym celu przygotowanych stoiskach degustacyjnych wspieranych przez Fundusze Promocji Mleka i Wieprzowiny.

Impreza odbywa się w Hali Expo / Mosir w Łodzi przy al. Politechniki 4.

(rpf) pp 


REKLAMA

Polecane

Komentarze (0)

Zaloguj się lub załóż konto, Twoja nazwa zostanie automatycznie przypisana do komentarza.

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin


REKLAMA

Zobacz więcej

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA