Akademia Jęczmienia Syngenta

27.7°C

partnerzy:

reklama reklama reklama
Lipiec nie przyniósł przełomu jeżeli chodzi o sprzedaż nowych ciągników. Ilość rejestracji liczona od początku roku nadal pozostaje na niższym poziomie niż przed rokiem.
Jak podaje Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, według danych CEPIK, sprzedaż ciągników używanych w 2018 roku przekroczyła już 11 tys. sztuk.
Ciągniki dużej mocy Case IH słyną ze swojej potwierdzonej wydajności. Tym razem testowi na moc został poddany nowy model w rodzinie Case IH – Puma 140 X.
New Holland wprowadza opatentowany, inteligentny układ hamulcowy przyczepy w modelach T6 AutoCommand™ i T7 AutoCommand™.
Ursus S.A. nie ustaje w poszukiwaniu nowych rynków, nie od dziś na celowniku producenta ciągników i maszyn rolniczych są kraje środkowej i północnej Afryki.
Jakiś czas temu firma MTZ Belarus zaprezentowała stuningowany model ciągnika serii 1025.4
Nowa seria Kubota B1 już w sprzedaży – zachęca japońska marka, globalny dziś producent sprzętu rolniczego, który bardzo dobrze czuje się w produkcji ciągników rolniczych, komunalnych i uniwersalnych, a który przyjął strategię wytwarzania ich w oparciu o części pochodzące tylko od jednego producenta.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa opublikowała listy określające kolejność przysługiwania pomocy w naborze z 2018 roku na inwestycje w „Modernizację gospodarstw rolnych” 
Wśród niewielkich i zarazem popularnych ciągników, analogicznie do branży samochodowej, nazwanych kompaktowymi, znajduje się Steyr Kompakt S.
Polska Izba Maszyn i Urządzeń Rolnich przedstawiła dane na temat sprzedaży ciągników w Polsce według danych z CEPIK.

Jak zyskać wysoki plon jęczmienia

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama reklama reklama reklama reklama reklama
reklama