fbpx
1/2

Rolnex - krajowy dostawca sprzętu rolniczego

Napisał  Gru 10, 2022

Wybór zaufanego partnera w zakresie dostawy sprzętu rolniczego ma znaczenie. W tym obszarze warto postawić na firmy o uznanej renomie na rynku, które gwarantują profesjonalną obsługę, wysokiej jakości sprzęt, a także atrakcyjne ceny. Bez wątpienia takim podmiotem jest Rolnex, czyli krajowy dostawca sprzętu rolniczego i dystrybutor części do maszyn rolniczych. Od lat buduje pozycję na rynku, dlatego Rolnex zaufali nawet najbardziej wymagający klienci w Polsce. / materiał promocyjny

Krótka historia Rolnex

Hurtownia rolnicza Rolnex została założona w 1997 roku. To już ponad 25 lat historii marki, która stała się zaufanym krajowym dostawcą sprzętu rolniczego. Ponadto od 8 lat, firma Rolnex zajmuje się sprzedażą ciągników i maszyn rolniczych. Oferujemy nie tylko gotowe maszyny od producentów, ale także szeroki asortyment części zamiennych w przystępnych cenach. Specjaliści Rolnex każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zachować wysoki standard oferowanych usług oraz zadbać o zadowolenie klientów z sektora rolniczego. Oferta marki skierowana jest zarówno do dużych podmiotów biznesowych, jak i do mniejszych gospodarstw rolnych. 

Wysokiej jakości maszyny rolnicze

Jednym z filarów działalności Rolnex jest dystrybucja ciągników i innych maszyn rolniczych. Każdy z produktów charakteryzuje się wysoką wydajnością w eksploatacji rolniczej, a także wytrzymałością. Dzięki temu z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez wiele lat. W ofercie marki znajdują się traktory krajowych producentów Lovol oraz Prokmar. To ciągniki, które dostępne są w atrakcyjnych cenach zakupu, a także gwarantują dobre parametry techniczne. Oczywiście Rolnex od lat współpracuje także z cenionymi na rynku dostawcami sprzętu rolniczego, w tym m.in.: Talex, Biardzki, Ka-rol, Meprozet, Wirax, Olimet. To sprawia, że każdy rolnik znajdzie sprzęt idealnie dopasowany do swoich aktualnych potrzeb i możliwości finansowych. 

Oryginalne części zamienne

Poza gotowymi maszynami, w ofercie krajowego dostawcy sprzętu rolniczego Rolnex znajdziesz również oryginalne części do ciągników rolniczych renomowanych producentów. W tym zakresie asortyment hurtowni liczy wiele tysięcy produktów. Pasują zarówno do klasycznych traktorów z kilkudziesięcioletnią historią, jak i do najnowszych modeli, które wciąż schodzą z linii produkcyjnych. Oferowane części zamienne pasują do wybranych producentów, w tym m.in. MTZ, URSUS, T25, ZETOR, MASSEY FERGUSON i innych. Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą. Z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz w niej części, których aktualnie poszukujesz. To produkty to ciągników, kombajnów i innych maszyn rolniczych. 

Profesjonalizm i dbałość o każdy detal

Atutem współpracy z Rolnex jest to, że specjaliści tej firmy dbają o każdy detal we współpracy, a także cechują się wysokim poziomem profesjonalizmu. Dzięki temu każdy klient zostanie odpowiednio obsłużony, a także otrzyma niezbędne wsparcie. To niezwykle ważne, ponieważ proces wyboru maszyny rolniczej nie należy do najprostszych, a inwestycja wiąże się z większym wydatkiem. Właśnie dlatego niezbędna jest dokładna analiza wybranych modeli pod kątem ich mocnych i słabych stron, a także kluczowych czynników wyborów. W tym obszarze wesprą Cię eksperci Rolnex z wieloletnim doświadczeniem. 

Atrakcyjne warunki zakupu

Rolnex jako uznany i ceniony krajowy dostawca sprzętu rolniczego oferuje swoim klientom atrakcyjne warunki zakupu. Zarówno maszyny rolnicze, jak i części do ciągników i maszyn oferowane są w konkurencyjnych cenach. Dzięki temu zakup w Rolnex wiąże się nie tylko z gwarancją profesjonalnej obsługi, ale także z realnymi oszczędnościami. To niezwykle ważne, ponieważ wydatki na sprzęt i narzędzia rolnicze mogą być naprawdę wysokie. Właśnie dlatego warto postawić na hurtownię, w której nie będziesz przepłacać. 

Zapraszamy do zakupów w Rolnex

Jeżeli szukasz zaufanego i sprawdzonego partnera w zakresie dostawy sprzętu rolniczego, to bez wątpienia warto sprawdzić ofertę Rolnex. Szczegółowe informacje dotyczące asortymentu znajdują się na stronie internetowej hurtowni. Otrzymasz je także po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem marki, do którego Cię zachęcamy. Współpracę z Rolnex możemy polecić z czystym sumieniem.

(rtr) materiał promocyjny

Udostępnij: