6.4°C

Weekend z AGRO SHOW 2016 Agro Brand

Weekend z AGRO SHOW 2016

Napisał  Wrz 25, 2016

Tegoroczna wystawa AGRO SHOW odbywa się przy pięknej letniej pogodzie. W piątek tradycyjnie najliczniejszą grupę zwiedzających stanowiła młodzież szkolna.

W sobotę zaczęły pojawiać się całe rodziny, natomiast niedziela to wielkie święto dla fanów rolnictwa w każdym wieku. Tak, jak pisaliśmy wcześniej, organizator zadbał o dodatkowe atrakcje m.in. dla dzieci, które mogły bawić się na wspaniałym placu zabaw.

Spośród wielu wystawców, którzy prześcigali się w wymyślnych sposobach na przykucie uwagi zwiedzających, największą grupę stanowili ci, którzy zaangażowali do obsługi stoisk piękne hostessy.

Nie zabrakło też atrakcji w postaci występów tanecznych, wszelkiego rodzaju gadżetów i upominków oraz spotkań ze znanymi osobistościami świata rozrywki.

Wielu wystawców przyznaje, że tego typu imprezy wystawiennicze są okazją do podtrzymania dobrych relacji i kontaktu z klientami, którzy korzystają już z ich usług. Zdecydowana większość firm na AGRO SHOW potwierdza taki właśnie cel obecności na wystawie i tylko niewielu z nich udaje się sprzedawać maszyny i usługi podczas tej imprezy.

W tym roku nastroje wśród sprzedawców maszyn i urządzeń są niezbyt optymistyczne. Większość z nich oczekuje na moment, gdy ruszy dofinansowanie z PROW.

W najbliżych dniach napiszemy więcej o ofercie poszczególnych firm, nowościach oraz planach na przyszłość – niektóre z nich robią naprawdę ogromne wrażenie. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części fotorelacji z AGRO SHOW 2016.

(rtr) pp