0.6°C

CASE IH na AGRO SHOW 2016 Agro Brand

CASE IH na AGRO SHOW 2016

Napisał  Wrz 28, 2016

Podczas tegorocznej wystawy AGRO SHOW w Bednarach uwagę zwiedzających przykuło imponujące stoisko firmy CASE IH, producenta ciągników, kombajnów i maszyn rolniczych.

Redakcja portalu rolniczego okiemrolnika.pl również pojawiła się na stoisku CASE IH. Mimo tłumu zwiedzających, a co za tym idzie dużej ilości spotkań z klientami, udało się nam porozmawiać z panem Tomaszem Polakiem – dyrektorem handlowym firmy AGRO-RAMI, która jest dealerem CASE IH w Wielkopolsce.

Zadaliśmy kilka pytań związanych z marką CASE IH oraz aktualną ofertą firmy AGRO-RAMI z Kościelnej Wsi koło Kalisza.

Redakcja: Co wzbudziło największe zainteresowanie zwiedzających?

T.P. Największe zainteresowanie zwiedzających, poza nowościami, wzbudziło samo stoisko. W tym roku zapewne za sprawą kryzysu, większość wystawców ograniczyła budżety, a tym samym jakość prezentacji była najgorsza od kilku lat.

Zupełnie inaczej było w przypadku wystawy CASE IH & Steyr. Sensacyjny wręcz wygląd stoiska z zewnątrz wzbudzał ogromne zainteresowanie zwiedzających, ale również, a może przede wszystkim konkurencji.

Wewnątrz stoiska w niebanalny sposób zaprezentowano nowości: ciągniki Terrus i Profi 4145 ze stajni Steyr oraz Maxxum 125, Luxxum ze stajni CASE IH. Uwagę przyciągały również ciągniki Puma i Optum w limitowanej, malowanej na czarno wersji.

Redakcja: Który produkt sprzedaje się najlepiej?

T.P. Polska jest rynkiem ceny i według statystyk małych ciągników o mocy do 100 KM, więc najchętniej kupowane są ciągniki CASE IH Farmall A z silnikami o mocy 85 i 95 KM.
Jednak Wielkopolska mocno wyróżnia się z całego kraju i tu największym zainteresowaniem cieszą się ciągniki z silnikami o większej mocy. Wśród nich prym wiedzie Maxxum 125 z silnikiem o mocy maksymalnej niemal 150 KM.

Redakcja: Która maszyna jest flagowym produktem marki?

T.P. Flagowe produkty dla CASE IH to przede wszystkim duże moce, a więc traktory: Puma i Magnum. Dla najbardziej wymagających klientów oferowane są ciągniki gąsienicowe Quadtrac z silnikiem o mocy maksymalnej niemal 700 KM.

Redakcja: Czy na wystawie pojawiły się jakieś premiery?

T.P. Swoją premierę w Bednarach miały ciągniki: CASE IH - Maxxum 125 wyróżniający się 4-cylindrowym silnikiem, spełniającym finalne normy emisji spalin; Luxxum - ciągnik, który jest obecnie na rynku najbardziej zaawansowanym pojazdem w grupie traktorów kompaktowych z silnikami o mocy około 100 KM. Jego innowacyjność polega między innymi na zastosowaniu przekładni full powershift, która dotąd w ciągnikach tej klasy była nieosiągalna.

Redakcja: Jakie są plany na najbliższą przyszłość?

T.P. Nasze plany (AGRO-RAMI) związane są z naszą misją, która w skrócie brzmi „być lokalnym liderem w dostarczaniu dla rolnictwa i przemysłu najbardziej zaawansowanych technologii oraz najcenniejszym partnerem w procesie obsługi posprzedażowej”.

Kontynuując to motto, skupiamy się obecnie na dostarczaniu klientom najbardziej zaawansowanych technicznie rozwiązań, systemów GPS, rolnictwa precyzyjnego, a równocześnie budujemy partnerstwo i zaufanie w najbardziej profesjonalnej obsłudze posprzedażowej.

To właśnie wielkopolski dealer maszyn i urządzeń CASE IH & Steyr posiada największy w Polsce magazyn części zamiennych, nowe hale serwisowe a przede wszystkim kadrę profesjonalnie przygotowanych do działania serwisantów. To, co szczególnie wyróżnia firmę AGR0-RAMI, to elastyczność serwisu i niekonwencjonalne podejście do klienta. Dobro klienta jest najważniejsze o każdej porze dnia i nocy. Telefony serwisantów włączone są całą dobę, w odróżnieniu od konkurencji.

Redakcja: Dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszego dynamicznego rozwoju marki CASE IH oraz firmy AGRO-RAMI

(rtr) pp

reklama