17.9°C

partnerzy:

reklama
Rozrzutnik obornika numer 10 000 od Unii Group Agr Brand

Rozrzutnik obornika numer 10 000 od Unii Group

Napisał  Paź 03, 2016

Podczas odbywającej się w ostatni weekend września wystawy AGRO SHOW w Bednarach k. Poznania, firma UNIA Group zaprezentowała m.in. wóz paszowy będący dziesięciotysięcznym wyprodukowanym egzemplarzem tej maszyny.

Produkcję tego rozrzutnika rozpoczęto w 2004 roku jeszcze w zakładach AGROMET-PILMET w Brzegu. Egzemplarz z numerem seryjnym 10 000 został pomalowany w narodowe biało-czerwone barwy i wzbudzał duże zainteresowanie. Został ustawiony na głównej alei dla zwiedzających, tuż obok stoiska UNII Group, gdzie można było się zapoznać z pełną ofertą tego polskiego producenta maszyn rolniczych.

Na wyposażenie standardowe składa się adapter 2-walcowy pionowy o szerokości 2 m, hydrauliczne, bezstopniowe sterowanie przenośnikiem podłogowym wraz z przenośnik podłogowy 2-łańcuchowym.

Apollo jest dostępny z jedną lub dwiema parami listw w zależności od modelu o zastosowanego przenośnika. W standardzie otrzymamy również zaczep dolny resorowany, na resorze wzdłużnym piórowym oraz podporę mechaniczną.

Poza tym standard obejmuje 1-przewodową pneumatyczną instalację hamulcową, hamulec ręczny, instalację oświetleniową oraz wał przekaźnika mocy z 830 Nm L. nom 1110 mm. 1000 obr/min.

(rtr) rp

Najnowsze od Administrator

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Slide thumbnail

Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama