3.5°C

partnerzy:

reklama
Gregoire-Besson - solidne pługi to podstawa Agro Brand

Gregoire-Besson - solidne pługi to podstawa

Napisał  Paź 06, 2016

Gregoire-Besson – francuska marka obecna na wystawie rolniczej AGRO SHOW 2016, poza swoimi sztandarowymi pługami i bronami, zaprezentowała również maszyny Berthoud, przyczepy i rozrzutniki obornika Jeantil, a także ładowacze MX i rozsiewacze poplonów Delimbe.

Jak mówi Eric de Gouville – dyrektor Gregoire-Besson Polska – największym zainteresowaniem zwiedzających stoisko cieszą się nasze uniwersalne i solidne pługi.

A te w przypadku Gregoire-Besson mogą mieć od 2 do nawet 17 skib. Pozwala to bardzo elastycznie dopasować je do zapotrzebowania i powierzchni gospodarstwa, od bardzo małego aż po duże przedsiębiorstwo rolne.

Pozostałe maszyny zaprezentowne na tym stoisku stanowią, wraz z podstawową ofertą Gregoire-Besson, dobrą bazę pod zaopatrzenie gospodarstwa rolnego w nowoczesny i solidny sprzęt do wielu zadań oraz zabiegów agrotechnicznych.

Liczymy na to, że rok 2017 będzie lepszy zarówno dla producentów jak i rolników, w związku z wejściem dofinansowania w ramach PROW 2014-2020 – dodaje Eric de Gouville.

(rtr) pp

reklama reklama