logowanie rejestracja

Zaloguj się na swoje konto

Nazwa użytkownika *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*).
Nazwa *
Nazwa użytkownika *
Hasło *
Powtórz hasło *
E-mail *
Powtórz e-mail *
Captcha *

partnerzy portalu

reklama
Dodatkowe ogrzewanie sposobem na niedogrzaną kabinę ciągnika fot. Scirocco

Dodatkowe ogrzewanie sposobem na niedogrzaną kabinę ciągnika

Napisał  Paź 31, 2017

Kiedy w naszym ciągniku nie ma ogrzewania lub to, które posiadamy nie spełnia swojej roli i w kabinie jest zbyt zimno, bardzo rozsądnym rozwiązaniem jest zamontowanie w kabinie dodatkowej nagrzewnicy.

Na rynku jest dość duży wybór nagrzewnic wodnych i elektrycznych, które można zamontować do ciągnika straszego typu. Taka inwestycja spowoduje zwiększenie komfortu pracy oraz wydajności operatora.

Szukając nagrzewnicy do ciągnika warto zainteresować się urządzeniem TENERE F produkowanym przez francuską firmę Sirocco specjalizującą się w tego typu produktach.

Jest to nagrzewnica, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, trwałością, niezawodnością oraz wysoką wydajnością wentylatora. Napięcie nagrzewnicy wynosi 24 V, moc wentylatora 63 W. Nagrzewnica posiada króćce wody 16 mm. Waga urządzenia to 1,7 kg. Wydajność wentylatora wynosi 185 m3/h, natomiast moc grzewcza to 3,3 KW.

Model TENERE F kosztuje niespełna 400 zł brutto, więc inwestycja nie wymaga dużego nakładu finansowego a przyczyni się niewątpliwie do zwiększenia komfortu pracy i przełoży się na wydajność pracy.

Każdy, kto jeździł ciągikiem bez ogrzewania wie, że nie da się długo i wydajnie pracować z kostniejącymi dłońmi i przemarzniętymi nogami, co może doprowadzić do choroby.

(rtr) rp

reklama
reklama reklama reklama reklama
reklama
300x600 bayer univo szczyt

Ogłoszenia