partnerzy portalu

reklama
Grzegorz z Małopolski: Rolnictwo to moja pasja! YouTube / AgroMaxxx

Grzegorz z Małopolski: Rolnictwo to moja pasja!

Napisał  Sty 08, 2017

Pasją Grzegorza jest rolnictwo oraz filmowanie wszystkiego, co jest związane z codzienną ciężką pracą na roli. Prezentujemy przesłany przez niego film podsumowujący sezon 2016.

Jego 30-hektarowe gospodarstwo położone jest w Małopolsce (okolice Książa Wielkiego w powiecie miechowskim). Zajmuje się głównie uprawą zboża, a także hodowlą bydła mlecznego (60 sztuk) oraz trzody chlewnej (50 sztuk).

Na pytanie jak w minionym roku wyglądały plony, Grzegorz odpowiedział, że niestety, ale rok 2016 jest jednym z najgorszych – ciągłe deszcze psuły całe żniwa, nie dało się wjechać kombajnem, często pojawialy się też awarie – opowiada gospodarz – co zwalniało wykonanie prac, dlatego w tym roku wiele zabiegów agrotechnicznych wykonywaliśmy prawie w okresie zimowym – dodaje.

Portal rolniczy www.okiemrolnika.pl przygotowuje dla Was codziennie nowe wiadomości rolnicze dotyczące rolnictwa, podzielone na kategorie: technika rolnicza, uprawa, prawo i finanse, zwierzęta (bydło mleczne i mięsne, trzoda chlewna, drób) oraz „więcej niż rolnictwo”. 

(rtr) pp

reklama reklama reklama reklama
reklama