Ciągniki LANDINI SERII 7 – uniwersalne i innowacyjne fot. Agro Brand

Ciągniki LANDINI SERII 7 – uniwersalne i innowacyjne

Napisał  Kwi 15, 2020

Landini nową Serią 7 zafundował swoim klientom duży skok technologiczny w porównaniu z poprzednią wersją.

Producent zapewnia, że ciągniki te zaprojektowano z myślą o wydajnej i komfortowej pracy, oraz, że ten traktor spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Landini serii 7 ma zapewnić operatorowi łatwość wykonania najcięższych prac w polu jak i w transporcie.

Seria 7 to trzy modele (175, 190 i 215) wyposażone w nowy silnik FPT NEF CRTAA 24-zaworowy, sześcio-cylindrowy turbodoładowany z systemem Common Rail.

Dual Power zapewnia dodatkową moc na drodze i w pracach z wałkiem WOM. Te silniki dostarczają olbrzymi moment obrotowy co przekłada się na dużą wszechstronność i uciąg. Zamocowane są w ramie co pomaga w zredukowaniu drgań i hałasu w kabinie.

Spełniają normę spalin Tier 4 Interim wykorzystując system SCR, który nie wpływa na osiągi silnika. W technologii SCR wykorzystywany jest dodatkowy płyn który wtryskiwany do strumienia gazów spalinowych. Płyn dochodzi do katalizatora gdzie reaguje ze spalinami i tym samym znacznie zmniejsza emisję NOx. Zoptymalizowany system wtrysku bezpośredniego w połączeniu z systemem SCR zapewnia dużą moc z ponad 40% zapasem momentu obrotowego oraz niskie zużycie paliwa. Dzięki temu ciągnik nadaje się doskonale do wszelakich zastosowań w rolnictwie.

Skrzynia biegów Roboshift z 24 przełożeniami, 6-cio zakresowa z 4-ma biegami pod obciążeniem. Wszystkie biegi zmieniane elektronicznie łącznie z zakresami. Wyposażona w rewers elektro-hydrauliczny z regulacją czułości. Zmiana biegów odbywa się za pomocą guzików na wielofunkcyjnym podłokietniku wyposażona jest również w funkcję AutoShift zmieniający biegi automatycznie na polu i w transporcie.

Skrzynia może być wyposażona w biegi pełzające do zastosowań specjalistycznych. Elektro-hydraulicznie załaczany tylny WOM wyposażony jest zamienną końcówkę wałka WOM 6 i 21 pinową i oferuje cztery prędkości 540/540E/1000/1000E.

(rtr) rp

Skomentuj

reklama reklama

Ogłoszenia