27.8°C

partnerzy:

reklama
STEYR Profi – wszechstronność i wydajność fot. Paweł Pąk

STEYR Profi – wszechstronność i wydajność

Napisał  Lis 10, 2017

W ciągnikach STEYR serii Profi wykorzystano zaawansowaną technologię i ekonomiczne rozwiązania. Są to wszechstronne ciągniki o dużej mocy, które łączą w sobie znakomite środowisko pracy operatora oraz nowoczesne systemy sterujące.

Rezultat to ciągnik, który zapewnia wysoki poziom wydajności.

Wszystkie produkowane obecnie modele Steyr Profi wyposażone są w nowy podłokietnik Multicontroller ze zintegrowanym intuicyjnym panelem sterującym (ICP). Ta nowa koncepcja sterowania oznacza, że przyrządy niezbędne do kontrolowania wszystkich kluczowych funkcji ciągnika znajdują się w zasięgu ręki operatora. Nowa tablica wskaźników na słupku „A” zapewnia łatwy dostęp do wszystkich ważnych informacji i danych.

Kabina Profi to wygląd i poczucie wysokiej klasy w prawdziwym stylu STEYR. Austriaccy konstruktorzy z pewnością dobrze wiedzą, co robią, kiedy trzeba połączyć funkcjonalność z dobrym wyglądem. Luksusowa kabina SK3 została specjalnie zaprojektowana do ciągników Profi i charakteryzuje się opływowym kształtem oraz wysokim poziomem komfortu. Dostępna jest też kabina o obniżonym dachu.

Ciągniki STEYR Profi wyposażone są w 4 lub 6-cylindrowe silniki spełniające potrzeby Twojego gospodarstwa i jednocześnie spełniające wymogi przepisów dotyczących ochrony środowiska na następną dekadę.

Silniki Profi charakteryzuje dobry wskaźnik mocy do masy oraz zwiększonym momentem obrotowym. Plusem jest wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach, ale też „lekkość”, kiedy wymagana jest ochrona podłoża w celu uzyskania szybkiego ponownego wzrostu roślin.

Przekładnie STEYR Power charakteryzują się zmianą przełożeń bez użycia sprzęgła podczas jazdy oraz umożliwiają zmianę kierunku jazdy poprzez wciśnięcie przycisku Powershuttle.

(rtr) pp

Najnowsze filmy

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Slide thumbnail

Slide thumbnail
Slide thumbnail
reklama